Vrij rustig op het pleintje aan de Vlas.. precies of er al vele groepen in winterslaap zitten? Ook bij NWO bleef het beperkt tot 8 renners. 7*NWO en Remco. De kapitein van dienst Alain was niet te bespeuren, dus nam de sec de zware taak op zich om een ritje te improviseren.
De wind kwam uit het Zuid-Oosten, de rit zou richting Diksmuide gaan. Alles verliep bijna perfect, zelfs 2 nieuwe baantjes leren kennen... alleen jammer dat ze doodliepen :-)
De sec deed het meeste kopwerk, maar kreeg regelmatig hulp van Burt, Vosje, Remco, en ja ook een beetje van de locomotief. (?) Blijkbaar zaten zijn benen niet zo goed vandaag. Zou de tijdrit 46 km, en de halve marathon van zaterdag er iets mee te maken hebben?
Op een gegeven moment kwam ook de km-wreter aan kop rijden, maar hij zat te goed en reed het peloton aan flarden... terug gefloten dan maar.
Door het improviseren liep de rit toevallig een beetje uit... 86 kms en we zaten op de terras van de Vlas waar er veel geroddeld werd over de afwezigen.
Sec
Geen gegevens beschikbaar.